Main adventus popup trigger
X
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?
Sazinieties ar Adventus Solutions speciālistiem. Priecāsimies atbildēt!
Atcelt
Labdien! Kā mēs varētu Jums palīdzēt?

Anonsēts Wi-Fi 6 - nākamās paaudzes bezvadu tīkla standarts.

Viss, kas jāzina par jauno standartu.

Wi-Fi 6, vai tas ir pieejams?

Jauna Wi-Fi alianses (WFA) ratificēta standarta 802.11ax (Wi-Fi 6) pieejamība plānota uz 2019.g. beigām. Izstrādātāji ir mainījuši pieeju standarta nosaukumiem - aizstājot ierastos, piemēram, 802.11ax, ar Wi-Fi tehnoloģijas paaudzes cipariem.

Tīkla administratoriem būtu jāsāk domāt par 802.11ax, it īpaši, ja jūs joprojām izmantojat 802.11n (Wi-Fi 4) piekļuves punktus vai arī, ja plānojat izvietot daudz jaunu bezvadu ierīču jaunās telpās, kur WLAN būs ļoti pieprasīts.

 

Wi-Fi6 piedāvā daudzas priekšrocības, nozīmīgākās no tām:

 

1. Lielāka veiktspēja. MU-MIMO, izmantojot  līdz 8 datu plūsmām, kas palīdz palielināt caurlaides spēju līdz pat 4 reizēm, un 1024-QAM (kvadrātiskās amplitūdas modulācijas) atbalsts, kas vēl vairāk palielina caurlaides spēju.

2. Labāks atbalsts blīvām klientu vidēm, pateicoties ortogonālai frekvences dalīšanas piekļuvei (OFDMA)

3. Mazākas datu aiztures, kas nozīmē, ka programmas darbojas labāk.

4. Atbalsta 2,4 un 5 GHz frekvenču diapazonus, kas palīdz palielināt scenāriju skaitu darbam ar vairākām ierīcēm.

 

 

Wi-Fi 6 pielietojums

Wi-Fi 6 palīdzēs tajās nozarēs, kurās ir liels pieprasījums pēc caurlaidspējas, kā piemēram lidostas, augstākās izglītības iestādes, veselības aprūpe, viedās pilsētas u.c. – visur, kur nepieciešama labāka Wi-Fi tīkla veiktspēja.

 

Wi-Fi paaudžu salīdzināšana

  Standard Year Released Max data rate Frequency bands Spatial streams
Wi-Fi 4 IEEE 802.11n 2009 150 Mbps 2.4 GHz and 5GHz 1
Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac 2014 3.5 Gbps 5GHz 4
Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax 2019 9.6 Gbps 2.4 GHz and 5GHz 8


 

Alcatel-Lucent Enterprise paziņo par gatavību jaunās paaudzes Wi-Fi 6 standartam

Alcatel-Lucent Enterprise - ražotājs, kuru Baltijā pārstāv Adventus Solutions, paziņo par nākamās paaudzes Wi-Fi 6 (802.11ax) piekļuves punktu klāstu: Stellar Wi-Fi AP1320 un AP1360. Tie ir paredzēti iekštelpām un ārtelpām, nodrošina lielāku ātrumu, lielāku klientu kapacitāti, uzlabotu IoT pielietojamību un lokācijas pakalpojumus. Tie ir ideāli piemēroti augsta lietotāju blīvuma zonām, kā arī balss un video klientiem, kam svarīga augsta caurlaidība un minimālas aiztures. Līdzīgi kā citas Stellar sērijas iekārtas, tie nodrošina drošu tīkla savienojumu IoT pielietojumiem. Produkta pieejamība ir plānota 2019. gada 4. ceturksnī.

 

Kad sākt tīkla modernizēšanu?

Pārsvarā uzņēmumi ik pēc 4-5 gadiem plāno uzlabot savu Wi-Fi infrastruktūru, izmantojot Wi-Fi 6, daži sāks pāreju agrāk. Mēs prognozējam, ka nākamo 24 mēnešu laikā, lielākajai daļai uzņēmumu daži no infrastruktūras komponentiem darbosies jau ar šo jaunāko tehnoloģiju.

Ņemot vērā to, ka tīkla modernizācija nenotiek tik ātri kā personīgo ierīču nomaiņa, tagad varētu būt piemērotākais laiks, lai sāktu plānot tīkla infrastruktūras modernizēšanu pārējot uz Wi-Fi 6, pirms jūsu tīkls tiks pārslogots.

 

Saistītie raksti:

| Plašāk par Stellar Wi-Fi risinājumiem

| Stellar Wi-Fi risinājums viesnīcām

| 802.11 ax is Wi-Fi 6, the next generation wireless network standard. Read about its benefits 

 


All rights reserved. ©2019 Adventus Ltd.